Šis 1.8 MT Turbo (169 hp) variklis buvo montuojamas S13 Kupė kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1991m. iki 1993m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.1litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 220km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.5second |
| Tūris / talpa | 1809cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 169bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Sukimo momentas | 224Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 83.6mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4535mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1290mm |
| Važiuoklės bazė | 2475mm |
| Priekinė ašis | 1465mm |
| Galinė ašis | 1465mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1220kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1675kg |
| Min. bagažinės talpa | 320litre |
| Maks. bagažinės talpa | 320litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Strut |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 10.9 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.