Šis 3.0 turbo MT (228 hp) variklis buvo montuojamas Z31 Kupė kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1984m. iki 1986m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.4litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 410 to 650km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 249km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.1second |
| Tūris / talpa | 2998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 228bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 400RPM |
| Sukimo momentas | 236Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 87mm |
| Stūmoklio eiga | 83mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4540mm |
| Plotis | 1725mm |
| Aukštis | 1310mm |
| Važiuoklės bazė | 2520mm |
| Priekinė ašis | 1415mm |
| Galinė ašis | 1435mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1385kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 950/1070kg |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 17.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.