Šis 3.5 MT (280 hp) variklis buvo montuojamas Z33 Kabrioletas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2001m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kabrioletas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Plotis | 1814mm |
| Ilgis | 4311mm |
| Aukštis | 1329mm |
| Važiuoklės bazė | 2650mm |
| Priekinė ašis | 1536mm |
| Maks. bagažinės talpa | 130litre |
| Galinė ašis | 1544mm |
| Prošvaisa | 125mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1655kg |
| Min. bagažinės talpa | 130litre |
| Pakrauto automobilio svoris | 1950kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3498cm3 |
| Variklio galia | 280bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 200RPM |
| Sukimo momentas | 362Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 95.5mm |
| Stūmoklio eiga | 81.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 248km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.4second |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.3litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 680km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.2m |
| Miestas | 14 litrai / 100km |
|---|---|
| Vidurkis | 12.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.