Šis 2.2 TD MT (114 hp) variklis buvo montuojamas V10 Minivenas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2000m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.4litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.4litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 710 to 1 130km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.5second |
| Tūris / talpa | 2184cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 114bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 235Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4264mm |
| Plotis | 1758mm |
| Aukštis | 1608mm |
| Važiuoklės bazė | 2325mm |
| Priekinė ašis | 1525mm |
| Galinė ašis | 1500mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1480kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1940kg |
| Tūris / talpa | 460kg |
| Min. bagažinės talpa | 440litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1950litre |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Dampers, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 9.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.