Šis 1.8 MT (116 hp) variklis buvo montuojamas N16 [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.4litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.8second |
| Maksimalus greitis | 187km/h |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.6litre |
| Kuras | 95 RON |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 1 000km |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
|---|---|
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 11.1m |
| Pakrauto automobilio svoris | 1735kg |
|---|---|
| Nepakrauto automobilio svoris | 1161kg |
| Prošvaisa | 135mm |
| Važiuoklės bazė | 2540mm |
| Aukštis | 1440mm |
| Ilgis | 4440mm |
| Galinė ašis | 1450mm |
| Min. bagažinės talpa | 459litre |
| Priekinė ašis | 1471mm |
| Plotis | 1699mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Kėbulas | Sedanas |
| Tūris / talpa | 585kg |
| Maks. bagažinės talpa | 459litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Variklio galia | 116bhp |
| Tūris / talpa | 1796cm3 |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Sukimo momentas | 163Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 600RPM |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Cilindro skersmuo | 80mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Miestas | 12.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.