Šis 2.0 D MT (67 hp) variklis buvo montuojamas U12 Aussie hatchback kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1987m. iki 1991m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 16 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7litre |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.2litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 860km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 1974cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 67bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 600RPM |
| Sukimo momentas | 127Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2400RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 85mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4521mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1375mm |
| Važiuoklės bazė | 2550mm |
| Priekinė ašis | 1460mm |
| Galinė ašis | 1440mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1100kg |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 8 litrai / 100km |
|---|---|
| Vidurkis | 7.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.