Šis 1.8 AT (110 hp) variklis buvo montuojamas U12 Hardtop kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1987m. iki 1991m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 16 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.9litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Kuras | 95 RON |
| Tūris / talpa | 1838cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 110bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 150Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4530mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1375mm |
| Važiuoklės bazė | 2550mm |
| Priekinė ašis | 1460mm |
| Galinė ašis | 1440mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Kėbulas | Hardtop |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 8.3 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.