Šis 2.0 MT (143 hp) variklis buvo montuojamas U14 Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1996m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 13 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4565mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1395mm |
| Važiuoklės bazė | 2600mm |
| Priekinė ašis | 1465mm |
| Galinė ašis | 1455mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1360kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
| Variklio galia | 143bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 178Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.2litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 830km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Miestas | 8.6 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.