Šis 1.5 AT (109 hp) variklis buvo montuojamas G11 Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4611mm |
| Plotis | 1694mm |
| Aukštis | 1499mm |
| Važiuoklės bazė | 2699mm |
| Priekinė ašis | 1480mm |
| Galinė ašis | 1484mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1161kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1498cm3 |
| Variklio galia | 109bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 78mm |
| Stūmoklio eiga | 78.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 148Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 52litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.4litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 570 to 840km |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 10.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.