Šis 2.6 AT (138 hp) variklis buvo montuojamas 230 Universalas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1971m. iki 1975m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 16.7litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 56litre |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.8second |
| Tūris / talpa | 2565cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 138bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 209Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 79mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 3 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4690mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1455mm |
| Važiuoklės bazė | 2690mm |
| Priekinė ašis | 1380mm |
| Galinė ašis | 1390mm |
| Prošvaisa | 185mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1392kg |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 20 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.