Šis 2.0 T AT (143 hp) variklis buvo montuojamas 430 Hardtop kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1979m. iki 1981m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 15.5litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 72litre |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 175km/h |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 143bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 210Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 78mm |
| Stūmoklio eiga | 69.7mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4690mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1430mm |
| Važiuoklės bazė | 2690mm |
| Priekinė ašis | 1415mm |
| Galinė ašis | 1380mm |
| Prošvaisa | 180mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1425kg |
| Kėbulas | Hardtop |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 18.6 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.