Šis 2.0 MT (205 hp) variklis buvo montuojamas A31 Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1988m. iki 1994m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 264Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
| Variklio galia | 205bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 78mm |
| Stūmoklio eiga | 69.7mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4690mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1375mm |
| Važiuoklės bazė | 2670mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1330kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.5litre |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10m |
| Vidurkis | 12.6 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.