Šis 2.0 MT (140 hp) variklis buvo montuojamas A32 [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1997m. iki 1998m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.3litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 880km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 201km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.3second |
| Tūris / talpa | 1995cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 140bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Sukimo momentas | 177Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 76mm |
| Stūmoklio eiga | 73mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4815mm |
| Plotis | 1770mm |
| Aukštis | 1415mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1530mm |
| Galinė ašis | 1510mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1290kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1565kg |
| Min. bagažinės talpa | 265litre |
| Maks. bagažinės talpa | 265litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 15.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.