Šis 2.0 MT (140 hp) variklis buvo montuojamas A33 Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1999m. iki 2003m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4920mm |
| Plotis | 1785mm |
| Aukštis | 1438mm |
| Važiuoklės bazė | 2750mm |
| Priekinė ašis | 1530mm |
| Galinė ašis | 1510mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Min. bagažinės talpa | 525litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1460kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1725kg |
| Maks. bagažinės talpa | 525litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1995cm3 |
| Variklio galia | 140bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 85mm |
| Stūmoklio eiga | 73mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 265Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 203km/h |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.3litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.1litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 570 to 960km |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.3second |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Miestas | 14.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.