Šis 3.5 AT (306 hp) variklis buvo montuojamas HGY51 Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 5120mm |
| Plotis | 1845mm |
| Aukštis | 1510mm |
| Važiuoklės bazė | 3050mm |
| Priekinė ašis | 1570mm |
| Galinė ašis | 1565mm |
| Prošvaisa | 155mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2205kg |
| Variklio tipas | Hibridas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3498cm3 |
| Variklio galia | 306bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 800RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 357Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5000RPM |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.3litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Apsisukimo spindulys | 11.6m |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 6.9 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.