Šis 4.5 AT 4WD (280 hp) variklis buvo montuojamas Y50 [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.8litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 470 to 730km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 230km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.7second |
| Tūris / talpa | 4494cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 280bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 452Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 82mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4995mm |
| Plotis | 1845mm |
| Aukštis | 1490mm |
| Važiuoklės bazė | 2870mm |
| Priekinė ašis | 1580mm |
| Galinė ašis | 1560mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1670kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 20.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 13.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 15.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.