Šis 0.7 T AT H2 (63 hp) variklis buvo montuojamas U71 [Restyling] NV100 van kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 11 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.8litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 40litre |
| Kuras | 92 RON |
| Tūris / talpa | 657cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 63bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 86Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 65mm |
| Stūmoklio eiga | 66mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 8.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 3395mm |
| Plotis | 1475mm |
| Aukštis | 1890mm |
| Važiuoklės bazė | 2390mm |
| Priekinė ašis | 1305mm |
| Galinė ašis | 1305mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 980kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1230kg |
| Tūris / talpa | 250kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1370x1230mm |
| Loading height | 650mm |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 9.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.