Šis 2.0 MT (130 hp) variklis buvo montuojamas K30 Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1993m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7litre |
| Degalų bako talpa | 72litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 780 to 1 220km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 190km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.6second |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 130bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 172Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 78mm |
| Stūmoklio eiga | 69.7mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4595mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1460mm |
| Važiuoklės bazė | 2665mm |
| Priekinė ašis | 1460mm |
| Galinė ašis | 1400mm |
| Prošvaisa | 170mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1230kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1505kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 11 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.