Šis 1.5 AT (109 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Minivan 5-doors kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2008m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 148Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1498cm3 |
| Variklio galia | 109bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 73mm |
| Stūmoklio eiga | 82.8mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 3720mm |
| Plotis | 1610mm |
| Aukštis | 1625mm |
| Važiuoklės bazė | 2360mm |
| Priekinė ašis | 1461mm |
| Galinė ašis | 1446mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1071kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 41litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 540 to 790km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 9.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.