Šis 3.2 D AT 4WD (110 hp) variklis buvo montuojamas D22 Crew Cab pickup 4-doors kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.9litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | to 870km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 3153cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 110bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 600RPM |
| Sukimo momentas | 221Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 99mm |
| Stūmoklio eiga | 102mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4895mm |
| Plotis | 1820mm |
| Aukštis | 1715mm |
| Važiuoklės bazė | 2950mm |
| Priekinė ašis | 1525mm |
| Galinė ašis | 1505mm |
| Prošvaisa | 210mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1760kg |
| Kėbulas | Pickup |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Užmiestis | 7.9 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.