Šis 1.6 2WD MT (115 hp) variklis buvo montuojamas J10+2 [Restyling] SUV kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.2litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 820 to 1 250km |
| Kuras | 92 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 183km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.9second |
| Tūris / talpa | 1598cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 115bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 158Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 78mm |
| Stūmoklio eiga | 83.6mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4541mm |
| Plotis | 1780mm |
| Aukštis | 1645mm |
| Važiuoklės bazė | 2765mm |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Galinė ašis | 1550mm |
| Prošvaisa | 200mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1626kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 9.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.