Šis 2.0 TDI 4WD AT (148 hp) variklis buvo montuojamas J10+2 SUV kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.9litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 650 to 980km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 183km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.4second |
| Tūris / talpa | 1995cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 148bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 320Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 90mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4525mm |
| Plotis | 1780mm |
| Aukštis | 1645mm |
| Važiuoklės bazė | 2765mm |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Galinė ašis | 1550mm |
| Prošvaisa | 200mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1732kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 11.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.