Šis 2.0 4WD CVT (138 hp) variklis buvo montuojamas J10 [Restyling] SUV kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4330mm |
| Plotis | 1780mm |
| Aukštis | 1615mm |
| Važiuoklės bazė | 2631mm |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Galinė ašis | 1550mm |
| Prošvaisa | 200mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1454kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1997cm3 |
| Variklio galia | 138bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 90.1mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 196Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.5litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 610 to 1 000km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 181km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.3second |
| Priekinė važiuoklė | Independent |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Miestas | 12.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.