Šis 3.5 AT (240 hp) variklis buvo montuojamas E51 NE51 minivan 5-doors kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.7litre |
| Degalų bako talpa | 76litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 610 to 800km |
| Kuras | 92 RON |
| Tūris / talpa | 3498cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 240bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 353Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 95.5mm |
| Stūmoklio eiga | 81.4mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 8 |
|---|---|
| Ilgis | 4795mm |
| Plotis | 1795mm |
| Aukštis | 1920mm |
| Važiuoklės bazė | 2950mm |
| Priekinė ašis | 1535mm |
| Galinė ašis | 1540mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2010kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2450kg |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 15 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.