Šis 2.2 AT (79 hp) variklis buvo montuojamas W11 Universalas (5 durų) kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1999m. iki 2007m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4650mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1470mm |
| Važiuoklės bazė | 2620mm |
| Priekinė ašis | 1475mm |
| Galinė ašis | 1440mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2184cm3 |
| Variklio galia | 79bhp |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 157Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.5litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.9litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 800 to 1 280km |
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.5second |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10m |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 8.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.