Šis 3.0 AT (222 hp) variklis buvo montuojamas Z32 2by2 T-Top targa 3-doors kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.8litre |
| Degalų bako talpa | 72litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 550 to 710km |
| Kuras | 92 RON |
| Tūris / talpa | 2960cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 222bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Sukimo momentas | 268.5Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 87mm |
| Stūmoklio eiga | 83mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4305mm |
| Plotis | 1791mm |
| Aukštis | 1255mm |
| Važiuoklės bazė | 2451mm |
| Priekinė ašis | 1496mm |
| Galinė ašis | 1534mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1496kg |
| Min. bagažinės talpa | 325litre |
| Maks. bagažinės talpa | 325litre |
| Kėbulas | Targa |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Multi wishbone, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 15.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.