Šis 3.7 MT (332 hp) variklis buvo montuojamas Z34 Kupė kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.2litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 72litre |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.1second |
| Tūris / talpa | 3696cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 332bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 7 000RPM |
| Sukimo momentas | 365Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 95.5mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 7.38m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4260mm |
| Plotis | 1845mm |
| Aukštis | 1315mm |
| Važiuoklės bazė | 2550mm |
| Priekinė ašis | 1550mm |
| Galinė ašis | 1595mm |
| Prošvaisa | 125mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1480kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1590kg |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Dampers, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Vidurkis | 12.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.