Šis 3.5 AT (313 hp) variklis buvo montuojamas Y50 [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 358Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 3498cm3 |
| Variklio galia | 313bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 800RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 85mm |
| Stūmoklio eiga | 73mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4840mm |
| Plotis | 1795mm |
| Aukštis | 1510mm |
| Važiuoklės bazė | 2900mm |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Galinė ašis | 1555mm |
| Prošvaisa | 135mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1630kg |
| Min. bagažinės talpa | 411litre |
| Maks. bagažinės talpa | 411litre |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 76litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.5litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 540 to 780km |
| Maksimalus greitis | 240km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.9second |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
| Galinė važiuoklė | Torsion beam |
| Miestas | 17 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.