Šis 2.5 AT (225 hp) variklis buvo montuojamas Y51 Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4945mm |
| Plotis | 1845mm |
| Aukštis | 1500mm |
| Važiuoklės bazė | 2900mm |
| Priekinė ašis | 1575mm |
| Galinė ašis | 1570mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1700kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1975kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2495cm3 |
| Variklio galia | 225bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 258Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Cilindro skersmuo | 85mm |
| Stūmoklio eiga | 73.7mm |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 76litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.3litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 630 to 850km |
| Maksimalus greitis | 225km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.6second |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone |
| Miestas | 14.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.