Šis 3.8 T GR6 AWD (530 hp) variklis buvo montuojamas R35 [2-й Restyling] Kupė kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2016m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Plotis | 1895mm |
| Ilgis | 4670mm |
| Aukštis | 1370mm |
| Važiuoklės bazė | 2780mm |
| Priekinė ašis | 1590mm |
| Min. bagažinės talpa | 315litre |
| Prošvaisa | 105mm |
| Galinė ašis | 1600mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1740kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2200kg |
| Tūris / talpa | 460kg |
| Maks. bagažinės talpa | 315litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1080/1165kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3799cm3 |
| Variklio galia | 530bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Sukimo momentas | 608Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200up to 6 000 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindro skersmuo | 95.5mm |
| Stūmoklio eiga | 88.4mm |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 315km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 3.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.9litre |
| Degalų bako talpa | 74litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 430 to 830km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Dampers, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Dampers, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 12.1m |
| Miestas | 20.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.