Šis 1.6 turbo MT (190 hp) variklis buvo montuojamas YF15 Crossover 5-doors kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4135mm |
| Plotis | 1765mm |
| Aukštis | 1565mm |
| Važiuoklės bazė | 2530mm |
| Priekinė ašis | 1525mm |
| Galinė ašis | 1525mm |
| Prošvaisa | 180mm |
| Maks. bagažinės talpa | 830litre |
| Min. bagažinės talpa | 251litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1303kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1735kg |
| Tūris / talpa | 432kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 960/830kg |
| Permitted road-train weight | 2935kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1618cm3 |
| Variklio galia | 190bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 240Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000up to 5 200 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindro skersmuo | 79.7mm |
| Stūmoklio eiga | 81.1mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 215km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.9litre |
| Degalų bako talpa | 46litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 510 to 820km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.7m |
| Miestas | 10.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.