Šis 1.6 DIG-T CVT AWD (200 hp) variklis buvo montuojamas YF15 Nismo crossover 5-doors kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.4litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 510 to 830km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 200km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.2second |
| Tūris / talpa | 1618cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 200bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 250Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2400up to 4 800 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 79.7mm |
| Stūmoklio eiga | 81.1mm |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.7m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4165mm |
| Plotis | 1770mm |
| Aukštis | 1565mm |
| Važiuoklės bazė | 2530mm |
| Priekinė ašis | 1525mm |
| Galinė ašis | 1505mm |
| Prošvaisa | 170mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1430kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1846kg |
| Tūris / talpa | 416kg |
| Min. bagažinės talpa | 251litre |
| Maks. bagažinės talpa | 786litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 990/892kg |
| Permitted road-train weight | 2996kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 11.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.