Šis 2.0 CVT 4WD (129 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Minivenas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.1litre |
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 410 to 690km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 187km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.5second |
| Tūris / talpa | 1997cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 129bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 187Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 90mm |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 10m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4495mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1615mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1485mm |
| Galinė ašis | 1475mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1500kg |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 16.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.