Šis 2.0 CVT 4WD (139 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Highway Star minivan kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4615mm |
| Plotis | 1750mm |
| Aukštis | 1615mm |
| Važiuoklės bazė | 2750mm |
| Priekinė ašis | 1530mm |
| Galinė ašis | 1520mm |
| Prošvaisa | 135mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1500kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1885kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
| Variklio galia | 139bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 500RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 175Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.9litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.5litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.5litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 570 to 920km |
| Maksimalus greitis | 187km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12second |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone |
| Miestas | 12.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.