Šis 2.0 MT (113 hp) variklis buvo montuojamas F31 [Restyling] Kupė kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1988m. iki 1992m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 163Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
| Variklio galia | 113bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 78mm |
| Stūmoklio eiga | 69.7mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 4695mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1370mm |
| Važiuoklės bazė | 2615mm |
| Priekinė ašis | 1425mm |
| Galinė ašis | 1425mm |
| Prošvaisa | 135mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1315kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.5litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 870km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Miestas | 13.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.