Šis 2.0 T AT (155 hp) variklis buvo montuojamas F31 Kupė kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1986m. iki 1992m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 540 to 810km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 155bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 206Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 78mm |
| Stūmoklio eiga | 69mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4695mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1370mm |
| Važiuoklės bazė | 2615mm |
| Priekinė ašis | 1425mm |
| Galinė ašis | 1425mm |
| Prošvaisa | 135mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1360kg |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 14.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.