Šis 1.5 AT (105 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1994m. iki 1999m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.9litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Kuras | 95 RON |
| Tūris / talpa | 1497cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 105bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 135Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 73.6mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4120mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1385mm |
| Važiuoklės bazė | 2535mm |
| Priekinė ašis | 1480mm |
| Galinė ašis | 1445mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1050kg |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 8.3 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.