Šis 1.4 AT (88 hp) variklis buvo montuojamas K12 Hečbekas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 128Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1386cm3 |
| Variklio galia | 88bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 600RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 73mm |
| Stūmoklio eiga | 82.8mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3715mm |
| Plotis | 1660mm |
| Aukštis | 1525mm |
| Važiuoklės bazė | 2430mm |
| Priekinė ašis | 1470mm |
| Galinė ašis | 1445mm |
| Prošvaisa | 135mm |
| Maks. bagažinės talpa | 584litre |
| Min. bagažinės talpa | 371litre |
| Pakrauto automobilio svoris | 1490kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1005kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 158km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.8litre |
| Degalų bako talpa | 46litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 810km |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.8m |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 10.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.