Šis 3.0 AT (193 hp) variklis buvo montuojamas A32 Universalas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1995m. iki 2000m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 990km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 210km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.6second |
| Tūris / talpa | 2988cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 193bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 400RPM |
| Sukimo momentas | 255Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 93mm |
| Stūmoklio eiga | 73.3mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4800mm |
| Plotis | 1770mm |
| Aukštis | 1450mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1520mm |
| Galinė ašis | 1500mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1460kg |
| Min. bagažinės talpa | 440litre |
| Maks. bagažinės talpa | 440litre |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Strut |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 15.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.