Šis 3.5 AT (268 hp) variklis buvo montuojamas A34 Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 345Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 3498cm3 |
| Variklio galia | 268bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 95.5mm |
| Stūmoklio eiga | 81.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4938mm |
| Plotis | 1821mm |
| Aukštis | 1481mm |
| Važiuoklės bazė | 2824mm |
| Pakrauto automobilio svoris | 2062kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1610kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.4litre |
| Degalų bako talpa | 76litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 640 to 900km |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Strut |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Miestas | 14.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.