Šis 3.5 CVT (290 hp) variklis buvo montuojamas A35 Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4841mm |
| Plotis | 1859mm |
| Aukštis | 1468mm |
| Važiuoklės bazė | 2776mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3498cm3 |
| Variklio galia | 290bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 95.5mm |
| Stūmoklio eiga | 81.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 348Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9litre |
| Degalų bako talpa | 76litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 620 to 840km |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
| Galinė važiuoklė | Torsion beam, Spring |
| Miestas | 14.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.