Šis 3.0 AT (190 hp) variklis buvo montuojamas J30 Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1988m. iki 1994m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 261Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 2960cm3 |
| Variklio galia | 190bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 87mm |
| Stūmoklio eiga | 83mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4780mm |
| Plotis | 1760mm |
| Aukštis | 1405mm |
| Važiuoklės bazė | 2650mm |
| Priekinė ašis | 1510mm |
| Galinė ašis | 1490mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Min. bagažinės talpa | 510litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1374kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1935kg |
| Maks. bagažinės talpa | 510litre |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 220km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.7second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.8litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Vidurkis | 11.8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.