Šis 1.0 MT GSX (56 hp) variklis buvo montuojamas K10 Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1982m. iki 1992m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuras | Benzinas |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.9litre |
| Degalų bako talpa | 40litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 290km |
| Maksimalus greitis | 140km/h |
| Stūmoklio eiga | 68mm |
|---|---|
| Cilindro skersmuo | 68mm |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 988cm3 |
| Variklio galia | 56bhp |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 74Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3745mm |
| Plotis | 1559mm |
| Aukštis | 1395mm |
| Važiuoklės bazė | 2301mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 674kg |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.8m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 16.7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.