Šis 1.4 MT (82 hp) variklis buvo montuojamas K11 Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1992m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.2litre |
| Degalų bako talpa | 42litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 550 to 810km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.9second |
| Tūris / talpa | 1348cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 82bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 108Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 72mm |
| Stūmoklio eiga | 82.8mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3746mm |
| Plotis | 1595mm |
| Aukštis | 1440mm |
| Važiuoklės bazė | 2360mm |
| Priekinė ašis | 1360mm |
| Galinė ašis | 1325mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 865kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1360kg |
| Min. bagažinės talpa | 205litre |
| Maks. bagažinės talpa | 960litre |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Strut |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 9.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.