Šis 1.2 MT (80 hp) variklis buvo montuojamas K12 Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 110Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1240cm3 |
| Variklio galia | 80bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 200RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3719mm |
| Plotis | 1660mm |
| Aukštis | 1540mm |
| Važiuoklės bazė | 2430mm |
| Priekinė ašis | 1470mm |
| Galinė ašis | 1458mm |
| Maks. bagažinės talpa | 584litre |
| Min. bagažinės talpa | 251litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 957kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1475kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 167km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.9litre |
| Degalų bako talpa | 46litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 620 to 900km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.2m |
| Miestas | 8.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.