Šis 1.4 AT (89 hp) variklis buvo montuojamas K12C [Restyling] Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 129Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1386cm3 |
| Variklio galia | 89bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 73mm |
| Stūmoklio eiga | 82mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3720mm |
| Plotis | 1660mm |
| Aukštis | 1540mm |
| Važiuoklės bazė | 2429mm |
| Priekinė ašis | 1469mm |
| Galinė ašis | 1457mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 999kg |
| Kuras | Benzinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 159km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.67litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.79litre |
| Degalų bako talpa | 46litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 810km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 10.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.