Šis 3.5 Xtronic AWD (249 hp) variklis buvo montuojamas Z51 [Restyling] SUV kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1885mm |
| Ilgis | 4860mm |
| Aukštis | 1720mm |
| Važiuoklės bazė | 2825mm |
| Priekinė ašis | 1610mm |
| Min. bagažinės talpa | 402litre |
| Galinė ašis | 1610mm |
| Prošvaisa | 178mm |
| Maks. bagažinės talpa | 838litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1790kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2365kg |
| Tūris / talpa | 467kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1245/1200kg |
| Permitted road-train weight | 3915kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3498cm3 |
| Variklio galia | 249bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 334Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Cilindro skersmuo | 95.5mm |
| Stūmoklio eiga | 81.4mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.6litre |
| Degalų bako talpa | 82litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 550 to 990km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 210km/h |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Miestas | 17.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.