Šis 2.5 HEV Xtronic AWD (234 hp) variklis buvo montuojamas Z52 SUV kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2016m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.4litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.3litre |
| Degalų bako talpa | 72litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 690 to 1 030km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 210km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.3second |
| Tūris / talpa | 2488cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 234bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 330Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Variklio tipas | Hibridas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Galios didinimas | Compressor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4898mm |
| Plotis | 1915mm |
| Aukštis | 1691mm |
| Važiuoklės bazė | 2825mm |
| Prošvaisa | 184mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2170kg |
| Min. bagažinės talpa | 454litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1603litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1138/812kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1890x1340x856mm |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 13.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.