Šis 3.0 dCi Turbo AT 4WD (231 hp) variklis buvo montuojamas D40 [Restyling] Double Cab pickup kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Pickup |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 5296mm |
| Plotis | 1848mm |
| Aukštis | 1906mm |
| Važiuoklės bazė | 3200mm |
| Priekinė ašis | 1570mm |
| Galinė ašis | 1570mm |
| Prošvaisa | 230mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2150kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3010kg |
| Tūris / talpa | 900kg |
| Permitted road-train weight | 6010kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1511x1560x457mm |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2991cm3 |
| Variklio galia | 231bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 750RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 90mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 550Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750RPM |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.3litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 650 to 1 050km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 195km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.3second |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 13.3m |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Miestas | 14.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.