Šis 2.5 dCi AT (174 hp) variklis buvo montuojamas D40 Pickup kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 403Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 2488cm3 |
| Variklio galia | 174bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 000RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Kėbulas | Pickup |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 5220mm |
| Plotis | 1850mm |
| Aukštis | 1774mm |
| Važiuoklės bazė | 3200mm |
| Priekinė ašis | 1570mm |
| Galinė ašis | 1570mm |
| Prošvaisa | 233mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2053kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2805kg |
| Min. bagažinės talpa | 190litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2091litre |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.2litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 680 to 1 030km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.7second |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 13.3m |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle, Spring |
| Miestas | 13.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.